Vážení rodiče,

dne 17. 9. 2021 nebude probíhat školní vyučování – žákům je uděleno volno ředitele školy.

Informace k zahájení školního roku 2021/2022

7,30 – 8,00    testování žáků 2.- 8. třídy ( I.A a PT se budou testovat ve čtvrtek 2.září.)

tělocvična ( vchod ze dvora)  – třídy III.A (2.,3.)

IV.A

VIII.A

dílny ve skleníku – třídy III.B ( 2.,3.,5.,6.)

VII.B (7.,8.,9.)

VI.A

VII.A

8,00              slavnostní zahájení školního roku

8,15              přivítání žáků 1. třídy vedením školy

8,30              přivítání dětí PT vedením školy

Během pobytu ve škole a na akcích pořádaných školou se budou dodržovat zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření vzhledem ke COVID - 19 dle aktuálně platných opatření.  Školou přijatá opatření vycházejí z manuálu k provozu škol a školských zařízení, které vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

·       Všichni žáci musí mít ve společných prostorách školy chirurgickou roušku nebo respirátor

·       Zákonní zástupci a cizí návštěvníci vstupují do budovy školy pouze v nutných případech  (po celou dobu používají respirátor

Platí zákaz vstupu pro osoby s příznaky infekčního onemocnění

MŠMT_Manuál k provozu škol a testovaní