14. září jeli žáci I. stupně na výlet do Nového Jičína. Na krásném jičínském náměstí jsme se nasvačili a šli do budovy turistického návštěvnického centra. Čekala nás prohlídka muzea, zahráli jsme si na rytíře a kněžny, stříleli z interaktivního děla. Dozvěděli jsme se, jak se vyrábějí klobouky. Hodně klobouků jsme si vyzkoušeli. V dílničce jsme dostali malý klobouček, který jsme si nazdobili. Vrátili jsme se na náměstí, kde byly vodotrysky a tam jsme se stříkali. Sluníčko svítilo, usušili jsme se a autobusem se vrátili ke škole. Byl to moc podařený výlet.

V novém školním roce přivítala naše škola nejen stávající zaměstnance a žáky, ale také děti znovuotevřené přípravné třídy a nové paní učitelky. Hodně radosti, pohody a pracovních úspěchů přišla všem v první den školní docházky popřát vedoucí odboru školství a kultury města Bohumína Mgr. Pavla Skokanová.

Kontakty na školu

Mobil: 731 130 700