Bez názvu1Od 1. listopadu 2016 je naše škola zapojena do projektu „Cesta příběhů", který je spolufinancován Evropskou unií v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Obsahem projektu je mimoškolní čtenářský klub pro žáky a žákyně druhého stupně s doprovodnými programy na podporu čtenářství. V rámci projektu škola získá nové knížky do školní knihovny a další pomůcky. Projekt potrvá do 31. října 2019. Realizátorem projektu je Labyrint Brno, z.s., partnerem projektu je Celé Česko čte dětem o.p.s.

Fotografie zachycují  aktivity z projektu Cesta příběhů:

První foto je čtení z gamebooků ve školní knihovně

První foto je čtení z gamebooků ve školní knihovně =>

Ostatní fotografie zachycují členy kroužku na návštěvě v I. A třídě, kde předčítali z knihy Tery Fabiánové Jak jsem chodila do školy - Sar me phiravas andre škola

Čtení 1. třídyČtení 1. třídy-4Čtení 1. třídy-5Čtení 1. třídy-6