Dne 23. 9. 2014 se konala ve třídě I. A ukázková hodina z matematiky. Cílem bylo ukázat rodičům, co všechno se již od začátku školního roku naučili, jak ve škole pracují, že i matematika může být pro děti hrou. Žáci byli aktivní, pozorní, v hodině nejen počítali, ale také zpívali, cvičili, přednášeli básně a říkadla.

Rodičům i paní ředitelce se tato ukázková hodina velmi líbila.

V září zaujal žáky I. stupně výlet do Havířova a Chotěbuzi. V Havířově navštívili Kotulovou dřevěnku, Kotulova dřevěnka, Chotěbuz - Rybí dům-9která patří k nejstarším roubeným lidovým stavbám na Těšínsku. Vybudována byla v roce 1781 a od roku 1979 je zde umístěna expozice lidového bydlení z přelomu 19. a 20. století. V Chotěbuzi jsme mohli navštívit pouze Rybí dům, jelikož archeopark je momentálně v rekonstrukci. V 5 obřích akváriích o kapacitě 300 000 litrů viděly děti ryby z našich řek a rybníků: kapry, štiky, sumce, jesetery, líny, karase, boleny, amury, parmičky, sluky obecné, cejny aj. V dalších malých akváriích žáky zaujaly barevné akvarijní rybky. Výstupem žáků byly zajímavé kresby, které vytvořili v hodinách výtvarné výchovy.FOTO

Začátek šk.roku 2014/15-3Dne 1. 9. 2014 se třída I. A zaplnila nedočkavými žáky a jejich rodiči, aby prožili první den ve škole.Ve škole je přivítala paní učitelka Helena Hašková a paní asistentka Gisela Oračková. Třídu také navštívila paní ředitelka, paní výchovná poradkyně a vzácná návštěva z města – p. Honysz . Žáci se všem představili a každý obdržel od návštěvy malý dárek na přivítanou ve škole.

Děti si před odchodem domů spolu s paní učitelkou i asistentkou i svými rodiči společně zazpívali a rozloučili se. FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení