Dne 1.12.2011 proběhla ve škole již druhá burza povolání, její průběh zaznamenala bohumínská městská televize TIK.

Dne 29. 6. 2010 proběhlo jednání Školské rady ZŠ T. G. Masaryka v Bohumíně - Pudlově. Členové školské rady byli informováni o aktivitách projektu i způsobu jejich realizace.

Dne 22. 6. 2010 se konala v prostorách školy porada ředitelů bohumínských základních i mateřských škol. Účastníci porady, tj. vedoucí odboru školství paní Mgr. P.Skokanová, pracovníci tohoto odboru i pozvaní hosté v čele s paní náměstkyní hejtmana Moravskoslezského kraje paní Mgr.V.Palkovou  byli seznámeni s projektem, který realizujeme na podporu vzdělávání dětí a žáků ze sociokulturně znevýhodněného prostrředí.

25. 2. 2010 se konaly třídní schůzky s rodiči žáků školy. Rodiče byli informováni o aktivitách projektu ŠKOLA PRO ŽIVOT.

Se zahájením projektu na škole byla bohumínská veřejnost seznámena prostřednictvím vysílání bohumínského televizního kanálu dne 16.1. 2010. Záběry dokumentovaly setkání pedagogů pudlovské školy s organizátory projektu - pracovníky KVIC Nový Jičín.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení