Pohádková MATUZA se konala den před koncem školního roku. Soutěž se konala v okolí základní školy. Závodníci od přípravné třídy až po 9. ročník soutěžili jako jednotlivci v několika kategoriích. Na organizaci se podíleli všichni zaměstnanci školy. Každý soutěžící hned po startu prošel trasu s pálkou a míčkem, na chůdách šel slalom mezi kužely, pokračoval střílením šípu do terče, trefoval kbelík pěnovými míčky, zavázal střevíček, sestavil pohádku, snažil se doplnit zvířátka, poznával kulturní památky a určoval stromy. Během soutěže kreslili závodníci pohádkové obrázky, které byly rovněž vyhodnoceny. Každý účastník obdržel bublifuk nebo balonek. První tři místa byla oceněna medaili a pohárem. foto

Pohádková MATUZA_3Pohádková MATUZA_8Pohádková MATUZA_5Pohádková MATUZA_19Pohádková MATUZA_17

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení