Dubnový Den Země oslavili žáci speciálních tříd II. stupně malým projektem o ŽP, který se skládal z teoretické a praktické části. První den sledovali, jak Ostravané třídí odpad, co se s ním následovně děje.Výstupem byl pracovní list, kde přičleňovali odpadový materiál do správných kontejnerů a vyjadřovali se písemně, co se jim líbí a nelíbí na okolí školy a jaké změny by navrhovali. FOTO

 

Následující den – v pátek, byli rozděleni do 3 skupin a pracovali podle rozpisu na jednotlivých stanovištích. Od práce ve skleníku přes sázení jiřin a brambor až k úpravě okrasných záhonů. Nechyběl úklid okolí školy.

Odměna nebyla sladká, ale slaná. Děti si opekly párky a po jídle společně zhodnotily výsledky svého snažení. FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení