Praha VII. A_3Dne 25. května žáci sedmého ročníku navštívili Prahu. Naše první kroky směřovaly na Vyšehrad, kde jsme navštívili i místní hřbitov „Slavín“ - místo odpočinku významných osobností naší země. Naší další zastávkou byla petřínská rozhledna, po vystoupání 299 schodů se odtud žákům nabídl krásný výhled na celé město. Navštívili jsme i zrcadlové bludiště, které se nachází nedaleko rozhledny.

Z Petřína jsme se procházkou vydali na Pražský hrad a navštívili jsme zde i Katedrálu sv. Víta. Z Hradu jsme po starých zámeckých schodech zamířili na Karlův most a z něj pak směrem k Staroměstskému náměstí.

Poté jsme zamířili do hračkářství Hamley’s, jehož součástí je i Papilonia – motýlí dům, kam jsme také zavítali. Celý výlet jsme zakončili procházkou přes Václavské náměstí, odkud jsme šli na hlavní nádraží. foto