mucha„To bylo tak pěkné, já bych taky chtěla umět tak krásně malovat...“ Takových nadšených ohlasů na výstavu o slavném českém malíři období secese Alfonsu Muchovi zazněla ode dne, kdy ji v ostravské Galerii výtvarných umění navštívila naše třída V.A , spousta. FOTO

Nejenomže jsme na vlastní oči viděli Muchovy obrazy, plakáty, kresby a fotografie, ale také jsme tvořili – podobně jako on – na téma „Čtyři roční období a jejich symboly.“ A co o dílech A. Muchy soudí samotné děti? Názor Gabky Janové ze 4. roč. to vystihuje nejlépe:„ Mně se líbilo vše, jak kreslil a maloval, chtěla bych taky tak malovat a kreslit, moc se mi to líbilo a moc mě to zaujalo.“ 28. 4. 

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení