Poslední den před velikonočními prázdninami nás navštívil romský houslista David Kotlár. Vykládal dětem o svém mládí prožitém na Slovensku, studiu na konzervatoři v Ostravě a o svých plánech dalšího studia na vysoké škole. Celou besedu prokládal hudbou na houslích. Děti měly možnost si zazpívat a zatančit. FOTO

Že každý, kdo na sobě pracuje,může něco dokázat, se přesvědčili žáci naší školy při návštěvě houslisty, žáka Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, Davida Kotlára. Nejenže nám krásně zahrál – jak klasickou, tak i romskou hudbu, ale taky si s námi zazpíval a zahrál nám i k tanci! A že se jeho návštěva, kterou zorganizovalo o. s. Romodrom, dětem líbila, o tom svědčí spousta dětských hlasů nejen z V.A, které rozezpíval, ale i mnohé ruce a nohy, které roztleskal a roztančil. FOTO

Smích

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení