DEN PREVENCE

Součástí projektu s názvem Vytváření pozitivního sociálního prostředí ve školách bylo vytvoření preventivního dne pro všechny žáky naší školy. Den prevence, který se na naší škole konal dne 28. 3. 2011, nesl název dobré mravy, a jak už to napovídá, celé čtyři vyučovací hodiny se žáci zabývali slušným chováním. FOTO

První vyučovací hodina byla třídnická, kterou si připravil každý třídní učitel a s žáky si na ní společně vymezili slušné a neslušné chování. Druhá a třetí hodina byla interaktivní. Všichni žáci byli rozděleni do smíšených skupinek a pobíhali po stanovištích, na kterých plnili úkoly. Stanoviště byla vždy tematicky zaměřená: práce s kouzelným slovíčkem, chování o přestávce, chování v rodině, chování v divadle …, představení se, chování ve třídě, Stolování, chování v dopravních prostředcích, chování na úřadech a chování na zastávce. Po splnění všech stanovišť se žáci vrátili do svých tříd, kde výtvarně zpracovávali výstupy, které se následně vyvěsily na nástěnku.

FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení