Kapuce od mikiny_25V úterý 1. 11. 2022 se pro žáky druhého stupně konala čtenářská dílna s povídkovými texty renomovaných českých autorů. V první části byla žákům představena kniha s názvem Kapuce od mikiny, která obsahuje patnáct povídek pro děti a mládež. Během čtenářské dílny si žáci přečetli povídku Hausbót a následně s ní společně pracovali podle instrukcí zkušené odbornice Mgr. Petry Charmite. V závěru celého projektu proběhla skupinová práce, ve které se žáci věnovali problematice určování a dodržování pravidel. Žákům se tento projekt líbil, kniha je zaujala, dokázali se zamyslet nad tématem přečtené povídky, a také prokázali schopnost spolupracovat ve skupině. foto 

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení