Ve středu 25. 5. 2022 žáci VII. B a VIII. A třídy jeli na školní výlet do Kutné Hory, krásného středočeského města, které je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Na samém počátku si prohlédli Hřbitovní kostel Všech svatých s kostnicí, katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele, který je bývalý konventní chrám cisterciáckého sedleckého kláštera v Kutné Hoře v místní části Sedlec. Také zhlédli gotický chrám sv. Barbory, posléze je čekala prohlídka středověkého dolu. Ještě si prohlédli Kamennou kašnu, historickou restauraci Dačického, kde si dali výborný oběd. Cestou na nádraží je zaujal svou výzdobou dům U tří králů. I přes nepřízeň počasí se výlet vyvedl a dětem se v Kutné Hoře líbilo. foto

Kutná Hora_3Kutná Hora_4Kutná Hora_2Kutná Hora_15Kutná Hora_8

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení