Dne 17. 5. 2022 měla třída III. A (2., 3.) projektový den Skutečně zdravá škola – vaření. Den před vařením si žáci s paní učitelkou a paní asistentkou napsali nákupní seznam a šli nakoupit potraviny na přípravu typicky romského jídla – holubky (mleté maso v zelném listě) a sladké pišoty (taštičky s tvarohem). Ráno 17. 5. ve cvičné kuchyni žáci rozdělili potraviny a ve skupinkách začali jídlo připravovat. Na pomoc přišli i dva rodiče. Práce šla všem pěkně od ruky a jídlo vonělo po celé škole. V 11:30 si žáci i s hosty sedli ke společnému obědu, který každému moc chutnal. A jak to bývá po obědě zvykem, všichni se zapojili do mytí nádobí a úklidu kuchyně. Domů se odcházelo s dobrou náladou a plným bříškem. foto 

vaření III. A_1vaření III. A_4vaření III. A_5vaření III. A_3

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení