Projektový den s ptačí tematikou prožili žáci naší školy ve středu 18. 5. Od rána se školou ozývaly zvuky pilky a vrtačky při vyrábění dřevěných hnízdících budek pro ptáky pod záštitou DDM Bohumín v rámci městského projektu www.radibudky.cz, ze tříd zaznívalo štěbetání ptáků při poslechu nahrávky ptačích hlasů a školní zahradou létali skuteční dravci pod dozorem zkušeného sokolníka Jeana van Coppenolle, který svým dech beroucím vystoupením všechny přítomné pobavil i poučil. Program celého dne se u dětí i vyučujících setkal s nadšenou odezvou foto

Den ptactva_23Den ptactva_22Den ptactva_8Den ptactva_39Den ptactva_53

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení