návštěva knihovny_3V pondělí 2. 5. žáci z VI. A navštívili dětské oddělení městské knihovny, kde pro ně byla připravena zajímavá beseda nad knihou Nejhorší den třeťáka Filipa L. V průběhu besedy se žáci seznámili s hlavními postavami knihy a jejich příběhy, diskutovali o ději knihy, zamýšleli se nad připravenými otázkami a snažili se přijít na to, co se v příběhu mohlo hlavnímu hrdinovi přihodit. V závěru besedy si žáci mohli prohlédnout prostory dětského oddělení, či si prolistovat v zajímavých knihách, které pro ně byly připraveny k nahlédnutí. Žáci si celou akci užili a my věříme, že se někteří z nich sami do knihovny vypraví. foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení