V pátek 22. 10. si děti zajely do Zbrašovských aragonitových jeskyní v Teplicích nad Bečvou. Prošly si jeskynní prostory, kladly panu průvodci zvídavé otázky a v lázeňském parku si pochutnaly na tradičních lázeňských oplatcích. 

Návštěva včelaře ve škole

Ve čtvrtek 21. 10. děti ve školní družině navštívil pan včelař i se živými včelkami. Velmi zajímavě vyprávěl o životě včel a o práci včelaře. Děti si prohlédly mobilní úl se včelami, včelařské pomůcky a výrobky ze včelího vosku. Na závěr besedy ochutnaly medové pečivo.foto

včelař_4včelař_2včelař_7včelař_5

 

Mobilní planetárium ve škole

V rámci projektového dne ŠD vyrostlo v úterý 12. 10. v prostorách školní tělocvičny mobilní planetárium. Jeho program dětem nabídl projekce na různá témata, v rámci kterých se dozvěděly spoustu nových informací o Vesmíru, Sluneční soustavě a své domovské planetě Zemi.  Děti celý program přijaly s nadšením, zaujaly je jak animované filmy, tak i doprovodná hudba a vyprávění pana lektora. foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení