S novým školním rokem se naše školní družina rozrostla o žáčky ze znovuotevřené přípravné třídy a prvňáčky. Nové děti se rychle sžily se školním prostředím, okolím školy i se svými vychovatelkami a staršími spolužáky, kteří se těm mladším snažili se vším novým pomáhat. Kromě řádu školní družiny se děti seznámily s novými hračkami, hrami, školním hřištěm a zahradou s altánem, kde se za hezkého počasí odehrává mnoho aktivit družiny, např. pohybové hry, kreslení na chodník, různé soutěže, ale také projektové dny. Jedním z nich byl zářijový Turistický den, kdy se děti učily různým turistickým dovednostem, v nichž také závodily.

Projektový den ŠD Turistika 

Dne 10. 9. se ve školní družině odehrál turistický den. Na připravených stanovištích se žáci pod vedením pana lektora věnovali různým turistickým aktivitám, rozvíjeli svou fyzickou obratnost, učili se různé druhy uzlů, poznávali dřeviny a turistické značky. V závěru projektového dne proběhl malý turistický závod, v jehož závěru byli všichni malí závodníci odměněni drobnými cenami.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení