OsuD_9Divadelní soubor OsuD při katedře Sociální pedagogiky společně s paní PhDr. Hana Cisovská Ph.D. navštívil začátkem června žáky školy T. G. Masaryka v Bohumíně-Pudlově. V úvodní části proběhy seznamovací aktivity v kruhu, které pomalu otevíraly téma kyberšikany. Následovalo interaktivní divadelní představení o pětici kamarádů, kteří své fotografie vyvěšují na sociální sítě. Navzájem si pak píšou různé komentáře. Vyvrcholení děje se odehrává na oslavě narozenin a dle očekávání nedopadne zrovna nejlépe. Během řízeného rozhovoru pak žáci mohli zasahovat do různých částí příběhu, dramaticky ztvárnit různé situace a měnit tak děj celé inscenace. Našim žákům se představení velice líbilo a těšíme se na další spolupráci.foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení