Dne 22. 6. 2021 žáci třídy VII. A a VIII. B jeli vlakem na školní výlet za poznáním Brna. S obavou sledovali oblohu, která byla zatažená, a v Hranicích na Moravě pozorovali bouřku. S příjezdem do Jihomoravského kraje se však počasí umoudřilo a všichni jsme si oddechli. Městskou dopravou jsme se přemístili pod hrad Veveří, kde jsme v přístavu nastoupili na výletní loď jedoucí směrem přes Brněnskou přehradu do přístavu Bystrc. Po obědě jsme se přesunuli do ZOO. Atrakce pro děti byly velice zajímavé, avšak nejvíce je zaujala dětská farma, žirafy, velbloudi, bizoni a pavilon plazů. V pozdních odpoledních hodinách, kdy už jsme měli našlapáno několik kilometrů, jsme se pomalu přesunovali na vlakové nádraží a v úmorném vedru obsadili své kupé ve vlaku a odjeli domů. Na další výlet se opět těsíme! foto

Brno - ZOO_5Brno - ZOO_4Brno - ZOO_1Brno - ZOO_9Brno - ZOO_16

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení