Pasování 1. třídy_3Do I. A (1., 2.) třídy přišla 31. května návštěva. Paní knihovnice Jana Giecková a pohádkový pan král přišli žáky první třídy pasovat na čtenáře. Ale žáci to neměli jednoduché, museli splnit úkoly: poznat pohádkové postavy z večerníčků, říct správně názvy pohádek, upravit popletené obrázky, doplnit, co na obrázcích chybí, poznat písmenka. Všechny úkoly děti zvládly. Pan král mečem klepl na rameno každému žákovi a tak všechny děti pasoval na čtenáře.

Třída dostala jako dárek 2 knížky a každý žák dostal knihu Malované čtení. Pohádková hodina s pasováním na čtenáře se všem moc líbila. foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení