Návrat dětí do školní družiny

Dne 12. dubna se děti 1. stupně vrátily do školy i školní družiny, na kterou se už moc těšily. Mohly se tak opět věnovat svým oblíbeným činnostem a rozvíjet tak své zájmy, vědomosti a dovednosti. Kreslily a malovaly obrázky s jarní tématikou, vyráběly loutky čarodějnic, hrály své oblíbené hry, v rámci Dne Země si povídaly o ochraně přírody, třídění odpadu a poznávání broučků, kterým připravily hmyzí hotel, ale také trénovaly čtení, psaní a počítání. Největším překvapením pro děti byla úspěšná účast v soutěži bohumínského Domu dětí a mládeže s názvem Třídíte odpad?, kde získaly zvláštní ocenění za svůj model nazvaný Princezna Bublinka.

Ocenění pro Princeznu Bublinku

 

Naše školní družina získala zvláštní ocenění za účast v soutěži bohumínského Domu dětí a mládeže s názvem Třídíte odpad?, jejímž úkolem bylo vytvořit kostým – model z recyklovatelných materiálů. Paní vychovatelky jako výchozí materiál zvolily plast – plastové pytle na odpad, PET láhev, bublinkovou fólii. Z tohoto vyrobily s pomocí dětí šaty pro princeznu, kterou pojmenovaly Bublinka. Modelkou se stala žákyně I. A (1., 2.) třídy Maruška Janová, které to v šatech moc slušelo J

 

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení