21. ledna žáci II. stupně navštívili světovou výstavu Poklad Inků konanou v Brně, která vznikla pod záštitou peruánské vlády a prezentuje největší zlatý poklad světa. Tento poklad dokládá bohatství a vyspělost předkolumbovské Ameriky. Uviděli královské korunovační klenoty, rituální předměty, model Machu Picchu, postavy vládců a Inků v životních velikostech, zlatý trůn. Během prohlídky si všichni žáci zahráli hru Cesta za pokladem. Po výstavě žáci navštívili science centrum VIDA, kde zkoumali vše, co je zajímalo. Tento výlet žáky zaujal a už projevují zájem o další poznávací výlet v rámci České republiky.foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení