Naši školu, kde hudba, zpěv a tanec mají dlouholetou tradici, reprezentoval letos opět pěvecký kroužek, který funguje již 3. Rokem, na Vánočních trzích. Letos se rozrostl o nové členy, pro které byla tradiční účast v programu bohumínských škol a školek prvním veřejným vystoupením.

V jejich podání zazněly písně Bílé Vánoce od Karla Gotta, Tři oříšky pro Popelku ze stejnojmenné pohádky, romská píseň Tiro jiloro (v překladu Tvoje srdce), dále Modlitba – píseň z pohádky Anděl Páně 2 a nejoblíbenější skladba našich zpěváčků, hit Hallelujah od Leonarda Cohena, kterým naši žáci za celou školu popřáli všem přítomným krásné Vánoce a nový rok plný lásky, klidu a pohody.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení