Mik, miku, mik, miku, Mikuláš… aneb Mikuláš ve školní družině

Básničky a písničky, které se naučily v rámci výuky nebo ve školní družině, předvedly 5. prosince děti Mikuláši, aby si vysloužily odměnu. Některé se vůbec nebály a jejich vystoupení byla bezprostřední, jiným paní vychovatelka pomohla překonat počáteční ostych, a tak si nakonec na sladké odměně – čokoládovém Mikuláši – pochutnaly všechny. A co Mikuláš? Ten byl s výkony dětí velmi spokojen a dokonce si s nimi na závěr i zazpíval.foto

 MěÚ Bohumín

MěÚ Bohumín-3V předvánočním shonu a hektickém čase shánění se po dárcích, pečení a uklízení, jsme si s žáky druhého stupně udělali příjemné dopoledne. V pátek 13. 12. 2019 jsme se vydali na exkurzi MěÚ v Bohumíně. Žáci se dozvěděli, co se vyřizuje, na kterém odboru. Už ví, kde zaplatit popelnice, poplatek za psa či vyřídit stavební povolení. Měli jsme to štěstí potkat pana starostu, který nám doporučil ještě navštívit městskou policii. To byl největší zážitek celého dne. Pan strážník nám ukázal hlavní kancelář městské policie, povyprávěl o práci strážníků ve městě a zažili jsme i policii v akci. Po vyčerpávajících informacích jsme se šli posilnit něčím nezdravým a krásně jsme si to užili. foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení