Pohádková MATUZA se konala předposlední den školního roku. Vzhledem k počasí se uskutečnila v areálu základní školy. Zúčastnilo se ji 58 žáků od 1. ročníku speciální třídy až po 9. ročník. Závodníci soutěžili jako jednotlivci v několika kategoriích. Na organizaci se podíleli všichni zaměstnanci školy. Každý soutěžící hned na startu si zahrál dřevěný fotbal, na dalším stanovišti postavil dům, přešel řeku (chůze na chůdách), vylovil zlatou rybku, zkoušel střílet lukem nebo pistolí na terč. Na druhé dřevěné hře vyzkoušel systém rovnováhy, dalším úkolem bylo naložit vlak, házení kroužků a naplnil kbelík míčky. Během soutěže kreslili závodníci pohádkové obrázky, které byly rovněž vyhodnoceny. foto

Pohádková MATUZA 2018-7Pohádková MATUZA 2018-30Pohádková MATUZA 2018-3

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení