5. června se zúčastnili žáci klubu se svými rodiči výletu do ZOO Olomouc. ZOO Olomouc s rodiči-9

Během jízdy byli upozorňováni na zajímavosti, které mohou vidět, řeka Odra, hrad Helfštýn, změna rázu krajiny z nížiny na pahorkatinu, průjezd   z kraje Moravskoslezkého do Olomouckého.

Dozvěděli se základní informace o ZOO, která se rozkládá na více než 40 hektarech ve smíšeném lese. Žáci s rodiči prošli okruh po ZOO podle informačních šipek. Výběh šelem (lvi, gepardi), opice, papoušci, akvária s rybami, želvami, místnost s netopýry, zebry, žirafy, výběh s klokany, surikaty, medvěd, sněžný vlk atd. Krmení koziček, výstup na rozhlednu v ZOO, u výběhu lemurů začali hrát hru Tajemná Kalahari, postupně prošli stanoviště a pokusili se odpovědět na otázky, vztahující se k živočichům v ZOO. Vyzkoušeli si odvahu v pavilonu netopýrů. Po návštěvě ZOO žáci s rodiči šli na prohlídku baziliky Navštívení Panny Marie. V bazilice na Svatém kopečku se potěšili, že existuje romská madona, která zrovna byla vystavená na oltáři. foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení