Turnaj deskových her-4Dne 5. 6. 2017 proběhl na Základní škole v Brně, nám. 28. října 22, př.org. Meziškolní turnaj deskových her. Akce se zúčastnilo celkem 20 dětí ze 4 partnerských škol zapojených v projektu. Kromě pořadatelů přijeli žáci škol z okresu Karviná: ZŠ Družby, ZŠ Komenského a naše ZŠ T. G. Masaryka. Za školu nás reprezentovali: Terezka G., Anička M., Vasil M., Viliam G., kteří obsadili nádherné první místo.

Žáci se seznámili s několika, pro ně novými, deskovými hrami a jejich pravidly. Akce rozvíjela nejen komunikaci žáků, ale prostřednictvím jednotlivých deskových her se rozvíjelo logické řešení v taktice her.foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení