Meandry VII. B-4Dne 15. 6. 2018 zavítala třída VI. B v rámci exkurze do Starého Bohumína do kostela Narození panny Marie a také navštívila přírodní památku našeho města – Meandry Odry. Děti si z exkurze odnesly mnoho společných zážitků jak z prohlídky kostela, kde viděly např. kostelní varhany, sochy světců i poutní obraz Panny Marie s Ježíškem, ale i nejrůznější artefakty muzea v kostelní věži, tak i z procházky naučnou stezkou Meandry Odry, kde si vyzkoušely chůzi v obtížném terénu i různé dovednosti, jako je orientace v přírodě a např. hod na cíl. Výlet se všem, dětem i dospělým, velmi líbil.foto

Tř. uč. R. Kadlíčková

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení