VII. B v ZOO Ostrava-14Žáci 1. i 2. stupně naší školy zavítali ve čtvrtek 31. 5. do jedné z největších zoologických zahrad naší republiky – do ZOO v Ostravě. Výlet si moc užili díky krásnému počasí i díky mnoha zajímavostem, které tato zahrada návštěvníkům nabízí.  Největší pozornosti dětí se těšila především největší zvířata, která v ZOO žijí – žirafy, sloni, hroši, ale i menší zvířátka, jako jsou želvy, opice, ryby nebo třeba papoušci – s jedním z nich si děti i popovídaly. Celé dopoledne tak děti strávily velmi příjemně a z návštěvy si odnesly mnoho zajímavých zážitků a informací, jimiž si obohatily poznatky, získané např. v hodinách přírodopisu a zeměpisu.foto

Tř. uč. VI.B Radka. Kadlíčková

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení