Beseda s knihovnicí v VIII. A-3Besedu paní knihovnice nazvala „Všechno je jednou poprvé" a v tomto duchu také kladla otevřené otázky. Žákyně se seznámily s pojmy bulimie, anorexie, šikana, kyberšikana, .... A vše bylo prokládáno ukázkami z knih (Útěk Kryšpína N, Míša v síti, Zcela bez tíže, Zpověď modelky, Okamžik, co mění život). Následovala diskuse nad danými tématy, odpovědi na otázky. Dívky si vyzkoušely hodnotit lidí podle profilu – určovaly, zda by tento člověk mohl odpovídat napsanému či nikoliv. Také diskutovaly nad tím, co má dívka udělat, když jde na schůzku s člověkem, se kterým si píše přes internet. foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení