Dne 28. 3. se vydala třída VI. B spolu s hosty – děvčaty z V. A - přivítat jaro a poslat zimu po řece OdřeVynášení Moreny v VI. B-4 někam hodně daleko! Dětem nad hlavami vlála Morena neboli Mařena, která byla vyrobena jen z přírodních materiálů, aby neuškodila přírodní památce Meandry Odry a jejím obyvatelům, mezi které patří mnoho chráněných zvířat a rostlin. Hořící Morenu plující po řece děti dlouho sledovaly a při tom nakrmily hejno kachen divokých, které patří mezi stálé obyvatele naší řeky Odry. Sluníčko krásně svítilo, kolem cest kvetly první jarní květiny, takže to opravdu vypadalo, že jaro už je konečně tady Jfoto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení