Velikonoční dílničky s rodiči Å¡koly-10Žáci seznámili rodiče s dílničkami a výrobky, na kterých budou společně pracovat – malování květináčů Balakrylem, plněné hlínou a osením, zhotovení zápichu do květináče z barevné plsti, výroba velikonočního věnečku z proutí a zdobení drobnými okrasnými doplňky, zdobení vajíček z polystyrénu a zhotovení hnízda pro vajíčka z papírové trávy, zdobení perníčků. Aby vládla správná velikonoční nálada, dílničky žáci zahájili krátkým programem a velikonočními říkankami. Potom si žáci vybrali materiál, po seznámení s pracovním postupem se spolu s rodiči pustili do práce. Navzájem si pomáhali jak rodiče s dětmi, tak i jednotlivé skupinky. Po ukončení práce děti provedly ukázku výrobků, na kterých pracovaly s rodiči. Rodiče byli dětmi pochváleni.

V rámci velikonočních dílniček se ve třídě VI. B sešli rodiče s dětmi školou povinnými i budoucími prvňáčky, aby přivítali jaro a připravili se na krásné jarní svátky. Ve vyzdobené třídě společně malovali na květináče, do kterých si poté vyseli velikonoční osení a „zasadili“ květinové zápichy vyrobené z plsti. Při tvoření a kávě tak příjemně strávili část odpoledne.foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení