Setkání s lékařkou

Děvčata II. stupně se zúčastnila dne 18. 5. 2017 setkání, které každou z nich jednou čeká – setkání s lékařkou – gynekoložkou. Všechny se na počátku trochu bály: kam to jdeme, co tam bude, co se dovíme.... Takové a další otázky naplňovaly jejich hlavy a celou cestu ze školy do Bohumína, si o tom povídaly.

Lékařka, MUDr. E. Lazarová, je velice mile přivítala. Nejdříve se všechny usadily v čekárně, kde se dověděly spoustu nových informací. Pak navštívily i ordinaci. Velmi je překvapila: byla celá krásně zařízená v jedné barvě. Tady se seznámily se vším, co v ordinaci je, s různými nástroji i jejich použitím.

Na závěr děvčata děkovala, protože zjistila, že jejich strach byl zbytečný, že vše, co potřebovaly vědět, se dověděly a vyšetření se už bát nemusí.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení