V pátek 26. 5. jeli žáci I. stupně na výlet do Kunína na zdejší zámek. Kunínský zámek je krásně opravený, obklopený velkým parkem.Zámek Kunín-3

V zámeckém sále jsme viděli pohádku „O Honzovi", kterou hráli 2 herci a loutky z Divadélka Mrak. Moc jsme se zasmáli. Po pohádce jsme si prohlédli zámek – zámecké chodby s obrazy, pánský lovecký pokoj, dámskou ložnici, krásnou jídelnu.

V dalším sále na nás čekaly loutky, které jsme si mohli ohmatat, někteří žáci si vyzkoušeli kostýmy. Po prohlídce jsme se vrátili do divadelního sálu, kde si pan herec vybral žáky, oblékl jim legrační kostýmy a zahráli nám krátkou pohádku.

Na závěr nás v zámeckém parku čekala svačina – grilovaný špekáček. A potom šup do autobusu a zpět ke škole. Byl to pěkný výlet a tak – sláva nazdar výletu.foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení