8. března proběhl ve škole "Den zdraví".Den zdraví-16

Jak se tento den vydařil III. A? První hodinu žáci pomocí myšlenkové mapy zjistili a zopakovali si, co všechno vědí o zdraví, zdravém životním stylu a hygieně. Druhou hodinu 2 učinkující z OVOCENTRA Valašského Meziříčí veselou formou žáky seznámili s druhy ovoce a vitamíny, které obsahují a jaký význam mají pro zdraví. Pan Citrón - učinkující měl velký úspěch a s žáky se vyfotil. Žáci, kteří odpověděli na otázky, byli odměněni drobnými pozornostmi a jablky. Další hodinu třeťáci znovu zahráli shlédnuté představení a připomněli si důležitost správné výživy pro zdraví Na závěr všichni vypracovali a vybarvili pracovní list kr Dni zdraví.foto

Den zdraví-2Na celém prvním stupni probíhal tento projekt stejným působen. Žáci II. stupně absolvovali, místo akce z Ovocentra, besedu s Městskou policii na téma drogová závislost. V rámci Dne zdraví se žáci II. stupně seznámili s různými relaxačními technikami. Tělocvičnou, kde program probíhal, zněly známé i méně obvyklé typy relaxační hudby – žáci si tak na vlastní kůži i uši vyzkoušeli masáž zvuky tibetských mís i zpěvem velryb a poslouchali i harmonické tóny strunných a dechových nástrojů ve skladbách přímo určených pro relaxaci. 

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení