PUDLOVSKÝ SLAVÍK 2017Pudl.zpěváček-15

21. 2. na naší škole proběhla pěvecká soutěž, kterou zorganizoval školní kroužek Sbor pod vedením p. vychovatelky R. Kadlíčkové. Počet soutěžících byl úctyhodný – 34 dětí. Soutěžilo se ve třech kategoriích: I. kategorie – žáci 2. – 4. roč., II. kategorie – žáci 5. – 8. roč. a kategorie dvojic. Čtyřčlennou porotu ve složení p. vych. R. Kadlíčková, p. uč. Květa Mlynkecová, p. as. N. Mihoková a p. as. G. Oračková velmi mile překvapil jak počet soutěžících, tak jejich výkony.

A jaké jsou výsledky soutěže?foto

I. kategorie:

1. místo Erik Gabčo

2. místo Michaela Milková

3. místo Anna Gabčová

II. kategorie:

1. místo Alexandr Milko

2. místo Gabriela Ferencová

3. místo Jennifer Turtáková

Kategorie dvojic:

1. místo Jiří Gabčo + Gabriel Olah

2. místo Anette Irena Čonková + Natálie Molatová

3. místo Šarlota Malíková + Nikola Janová

Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se, až jejich hlásky a hlasy opět uslyšíme. R. Kadlíčková

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení