Turistický oddíl při ZŠ T. G. Masaryka v Bohumíně-Pudlově uspořádal na konci školního roku ve spolupráci se Pohádková MATUZA-3všemi pedagogickými pracovníky pro žáky "Pohádkovou MATUZU" (malý turistický závod v pohádkovém ladění). Závodu se zúčastnilo 64 dětí a žáků a spolu vytvořili 32 dvoučlenné hlídky. Soutěžilo se ve třech kategoriích: nejmladší, mladší a starší žáci. Pro účastníky závodu byla připravena řada disciplín: hod míčkem do cíle, slalom na chůdách, sestavení pohádkového příběhu, hod kuličkou na terč, průchod překážkovou dráhou i přes lanovou lávku a další. Současně probíhala soutěž v malování pohádkových postav, zajímavé kvízy a žáci si mohli změřit své síly i v různých sportovních disciplínách. Celý závod se konal v okolí školy. Všichni účastnici si pochutnali na občerstvení, vítězové obdrželi medaili, diplom a krásné ceny.FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení