HZS-13Jak nejlépe strávit krásný, prosluněný Den dětí? Přece návštěvou zbrusu nové hasičské zbrojnice! Příjemný stín, nová hasičská auta s moderní výbavou, chladivá voda, správní chlapi a spousta zajímavostí – to vše na žáky I. stupně naší školy v den jejich svátku čekalo. Mohli se tak dozvědět mnoho nového i zažít spoustu věcí na vlastní kůži – vyzkoušet si lehátko pro přepravu zraněných, pocítit sílu obrovského větráku pro odvětrávání zamořených prostor, navštívit kabinu řidiče i záchrannou plošinu, potěžkat pravou hasičskou sekeru a dokonce si zkusit i práci s opravdovou hadicí, při které se někteří zpotili a jiní pěkně zchladili J Zkrátka, tenhle Den dětí se našim žákům vydařil, za což patří hasičům velký dík!FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení