Dne 17. 6. se třída VI. A, společně s tř. učitelkou Mgr. Otiskovou a p. asistentkou Pospíchalovou, vydala na výlet do Olomouce. Nejdříve jsme si užili jízdu Pendolínem a následně jsme se autobusem dopravili k bránám olomoucké ZOO.

ZOO Olomouc, výroba svíček-5

Žáci byli ze zvířat nadšeni, nejvíce se jim líbila vlčata a medvědi. Ze ZOO jsme se vydali do olomoucké svíčkárny, kde si žáci vyzkoušeli výrobu svíčky a plnění lahviček mořskou solí. Tyto aktivity se žákům velmi líbily. U svíčkárny jsme si také prohlédli malou farmičku s prasátky, ovečkami a kozami.

Naší poslední zastávkou byla restaurace Goliáš v centru Olomouce, kde jsme si všichni pochutnali na skvělém obědě. Výlet hodnotí žáci velmi kladně, všichni jsme si ho užili a nadšeni a plni zážitků jsme se v pořádku vrátili domů.FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení