Dne 20. 11. 2014 se konala na naší škole slavnostní akademie u příležitosti 85. výročí založení školy.

Škola má narozeniny - akademie-24Před vlastní akademií proběhly volby do školské rady. V 1500 hod. se tělocvična školy zaplnila rodiči a příbuznými žáků. Akademii slavnostně zahájila paní ředitelka, a přivítala v sále hosty z řad zastupitelů města a ředitelů škol v Bohumíně. Každá třída si připravila krátké taneční či pěvecké vystoupení. Se zpěvem vystoupil i pěvecký kroužek naší školy. Taneční kroužek předvedl tance v romských krojích. Všechna vystoupení byla zdařilá, učitelé s žáky se na ně připravovali zhruba měsíc. Hostům i rodičům a příbuzným žáků se akademie velmi líbila, což potvrzovali mohutným potleskem. Všichni vystupující byli odměněni sladkou odměnou a odnášeli si z tohoto radostného odpoledne mnoho pěkných zážitků. Foto

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení