V září zaujal žáky I. stupně výlet do Havířova a Chotěbuzi. V Havířově navštívili Kotulovou dřevěnku, Kotulova dřevěnka, Chotěbuz - Rybí dům-9která patří k nejstarším roubeným lidovým stavbám na Těšínsku. Vybudována byla v roce 1781 a od roku 1979 je zde umístěna expozice lidového bydlení z přelomu 19. a 20. století. V Chotěbuzi jsme mohli navštívit pouze Rybí dům, jelikož archeopark je momentálně v rekonstrukci. V 5 obřích akváriích o kapacitě 300 000 litrů viděly děti ryby z našich řek a rybníků: kapry, štiky, sumce, jesetery, líny, karase, boleny, amury, parmičky, sluky obecné, cejny aj. V dalších malých akváriích žáky zaujaly barevné akvarijní rybky. Výstupem žáků byly zajímavé kresby, které vytvořili v hodinách výtvarné výchovy.FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení