Konečně je tady dětmi dlouho očekávaný den - úterý 17. června 2014. Jedeme na školní výlet do zábavního Dinoparku v Doubravě. Autobus už na nás čeká před školou. Těší se a nastupují děti z PT, jejich rodiče, p. učitelka a p. asistentka.

V Dinoparku je na co se dívat. Na ploše 20 ha jsou zobrazeny scény ze života druhohorních zvířat ve skutečných velikostech. To děti ještě nikdy neviděly. Nejistě vstupují do neznámé tmy 3D kina. Film o počátku života na naší planetě je moc zajímavý. Jedna dívenka však své obavy nezvládá a raději čeká s p. asistentkou venku.

Počasí nám přeje a děti si plně užívají rekreační činnosti a zábavných atrakcí. Nejlepší je vláček. Veze děti pravěkou krajinou, vše je vidět úplně zblízka. Výlet se nám vydařil a těšíme se na další. FOTO