V sobotu 12. 4. organizoval turistický oddíl TOM Svišti s pracovníky školy druhé kolo Poháru Moravskoslezského kraje v turistickém závodě v areálu bývalé hájenky v Pudlově. Počasí přálo a tak 137 závodníků, ve věkovém rozmezí 5 – 51 let, si trasu kolem Odry užilo. Všichni plnili tyto disciplíny: orientace mapy, kulturně poznávací činnost – poznávání hradů, zámků a hor podle fotografie, určování turistických a topografických značek, určit správně strom nebo keř, hod kriketem na cíl, lanovou lávku, uzlování, starší závodníci závodili navíc v azimutových úsecích.

Na pomoc přijelo i 46 členů jiných oddílů, kteří pracovali jako rozhodčí na jednotlivých stanovištích.

Závěrečné vyhodnocení proběhlo před budovou školy.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení