Projekt s názvem ŠKOLA S MÍSTEM PRO VŠECHNY je mimo jiné zaměřen na předškolní děti a jejich rodiče. Proto další aktivita – workshop s rodiči se uskutečnil právě tady.

Celé 4 vyučovací hodiny měli rodiče i děti co dělat. Nejdříve děti předvedly, co se už naučily, a pak začala práce. Maminky připravily těsto na cukroví a spolu s dětmi pak vykrajovaly různé tvary nebo tvořily rohlíčky. Další maminky vystřihovaly s dětmi ozdoby na stromeček a tatínek vyráběl dekorace pro vánoční výzdobu – větvičky jedlí zdobil šiškami.

Už po chvíli se celou školou nesla vůně cukroví a ve škole tak začal předvánoční čas.