DOPRAVNÍ SOUTĚŽ
Tradiční školní akcí je jarní dopravní soutěž, které se účastní vždy všichni žáci školy. Pro nejmladší je připravena koloběžkiáda a starší žáci od třetího ročníku již jezdí na kolech.Dopravní výchova-4
Příprava na soutěž probíhá několik měsíců předem, neboť se všichni žáci ve vyučování učí poznávat dopravní značky a předpisy. Svoje znalosti pak uplatní nejen ve školní soutěži, ale především v každodenním, bezpečném provoze na silnicích.
Letošní soutěž se konala 3. května 2012 na novém dopravním hřišti v Bohumíně, kde si žáci projeli jízdu zručnosti a jízdu podle dopravních předpisů. Součástí soutěže byly i dopravní testy, které psali žáci II. stupně
ve škole. 
 FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení