20. 4. 2012 Den Země
I žáci naší školy se podíleli na oslavách Dne Země úklidem okolí školy.
Mladší žáci uklízeli nejbližší okolí školy směrem k trati, žáci druhého stupně pracovali ve školním areálu a uklízeli následky zimy – polámané větve, suché listí i nepořádek, který tady nechávají vandalové. Pro nasbíraný odpad přijeli pracovníci BM servisu, a vzhledem k jeho množství museli jet několikrát.
Třída VII. A se zúčastnila akce Den Země, který probíhal pod záštitou dětské organizace Radamok v Ostravě na Masarykově náměstí. Žáci viděli taneční vystoupení dětí a žáků z mateřských i základních škol a mažoretek. Pro všechny účastníky byly připraveny různé atrakce: velké deskové hry, vláček, ochutnávka čaje v jurtě, malování tváře i tvorba náramků. Krásné počasí vylákalo sedmáky i na radniční vyhlídkovou věž odkud viděli jednotlivé části Ostravy jako na dlani. FOTO
Den Země na škole a v Ostravě-2Den Země na škole a v Ostravě-6Den Země na škole a v Ostravě-3

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení