V úterý 27. 3. 2012 se na naší škole konala recitační soutěž, do které se přihlásilo celkem 20 žáků z prvního i druhého stupně. Jejich vystoupení byla různá, někteří při recitaci dokonce zpívali nebo tancovali. Každý, kdo se soutěže zúčastnil, dostal sladkou odměnu za odvahu a ti nejlepší dostali i něco navíc. Kteří žáci se umístili na stupních vítězů za svůj výkon?
Z prvního stupně se na 3. místě umístila Adriana Surmajová z V. B, na 2. místě se umístil Nikolas Pompa z I. A a na první pozici se s básni Červená karkulka od Františka Hrubína umístila Terezie Kozlová z třídy II. A. Na II. stupni byli oceněni za 3. místo Jana Pompová ze VII. A, za 2. místo Nikola Hlaváčová ze VII. A a za 1. místo Helena Strkáčová za přednes básně Představ si od Johna Lenona.
Mimo těchto výkonů porota odměnila zvláštní cenou i žáky přípravné třídy za krásné vystoupení, které si pro všechny zúčastněné hned na úvod recitační soutěže připravili. FOTO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení