Dne 28. 2. 2012 se konala naše tradiční Noc ve škole, ale byla už naší poslední. Proto jsme si jí užívali naplno. I když jsme nedorazili všichni, tak se nám ve škole moc líbilo. Do školy jsme přišli odpoledně a zamířili jsme společně nakoupit do Kauflandu věci na pizzu. Když jsem se vrátili, tak jsem šli do cvičné kuchyně připravit si pizzu, na kterou jsme se celý den strašně těšili. Při přípravě nás navštívily paní ředitekla s paní zástupkyni a společně jsme povečeřeli. Pizza se nám velice povedla, ještě druhý den jsme se po ní olizovali. Během večera jsem se chvíli věnovali sportovním aktivitám, podívali se na internet, a pak jsme se přichystali ke spaní. Paní učitelka nám na dobrou noc pustila film a my jsme únavou zalehli do spacáku a spali až do rána. FOTO

Martina Farbárová a Matylda Balogová

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení