Naše škola je zapojena do projektu Škola pro život, reg.číslo CZ.1.07/1.2.10/02.0029.

Projekt svými aktivitami přispěje ke zkvalitnění výuky žáků se sociokulturním znevýhodněním a zvýšení jejich motivace k učení jako prevenci předčasného odchodu ze systému vzdělávání. V práci se žáky budou uplatňovány praktické metody a formy práce, které rozvíjejí jejich životní dovednosti, podporují osobnostní rozvoj a zohledňují jejich specifičnost. Dojde ke zvyšování jejich ICT kompetencí. Ve výuce i mimo ni budou uplatňovány prvky estetické výchovy. Dále budou podpořeny volnočasové aktivity. Rodiče budou zapojeni do aktivit školy pro navázání efektivní spolupráce. Vzděláváním pedagogů dojde ke zvyšování jejich kompetencí v přístupu k těmto žákům. Příklady dobré praxe budou šířeny do dalších škol v kraji.

Projekt realizuje Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace spolu se 7 partnery:

Rozpočet projektu: 7 146 894,- Doba realizace projektu: 2.12.2009 – 29.6.2012 Webové stránky projektu: http://www.kvic.cz/projekty/skola_pro_zivot/ 

Výstupy projektu Škola pro život, reg.č. CZ.1.07/1.2.10/02.0029

Sborník - ICT volba povoláníSborník - Projektové dny, Sborník - Estetika, Sborník - Příprava na hodiny

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení